Yavru ve Yetişkin Köpek Oyuncakları: En Beğenilenler

Bir insan bebeği gibi, köpek yavrusu ve yetişkin köpek de eğlenceyi sever. Bazı köpekler, özellikle de büyük ırkların temsilcileri daha sonra oyun oynama arzularını kaybederler. Bazı güneşli karakterler ömür boyu oynamayı ve tüm hayatlarını sever. Bununla birlikte, oyuncaklar, yavru köpeğin ilk ekipmanının önemli bir parçasıdır.

Yavru köpeğin hangisini en çok sevdiğini görmek için önceden birkaç farklı oyuncak alarak anlamak mümkündür. Evet, bir köpek yavrusu da kendi tercihlerine ve zevklerine sahiptir. Sevimli olduğunu düşündüğünüz şeyi küçümseyebilir. Onun hayat boyu arkadaşı olarak özellikle hevesli olmadığınız bir oyuncağı seçebilir. Öyleyse şaşırmanıza izin verin.

Yavru ve Yetişkin Köpek Oyuncakları: En popüler beş köpek oyuncağı

Köpek için top

Köpek oyuncakları arasında klasik ve tartışmasız bir şampiyondur. Bir top zıplar, yuvarlanıp ve sizi koşmaya davet eder. Yavru köpek, içi ve dışı için uygun bir oyuncak olan bir topla meşgul olur. Yumruları olan bir topun ağızda tutulması kolaydır ve diş etlerine masaj yapar. Yavru köpeğin yakalayabileceği bir top satın alın, çok büyük bir top genellikle daha az ilgi çekicidir. Böyle bir topu rahatlıkla her yerde bulabilirsiniz.

Gıcırdatma işlevi olan lateksten yapılan bir çiğneme oyuncağı

Bir tavuk, timsah veya örneğin pembe bir köpek. Köpekler için kauçuk oyuncaklar popüler ve zararsızdır. Elbette toksinler ve kirleticiler içermemelidir, bu nedenle sertifikasyona dikkat edin. Bazı utangaç köpek yavruları gıcırtılı oyuncaktan korkar. Diğerleri için bu, oyunun eğlencesini artırır. Bunu kontrol edin!

Yavru köpekler pelüş oyuncakları sever

Bu ördekler, maymunlar ve hatta toplar, bir köpek yavrusu için en sevilen oyuncak olma potansiyeline sahiptir. Bu durumda da acil bir uyarı: sadece köpekler için oyuncak alın! Köpek oyuncakları sadece toksik olmayan malzemelerden değil, aynı zamanda son derece dayanıklı bir yapıda yapılmıştır. Yavru köpeğin onu “yakalayabilmesi” ve ağzında taşıyabilmesi için çok büyük olmamalıdır.

Diğer köpek zekâ oyuncakları

İkramlarla dolu, basitçe inşa edilmiş zekâ oyunları, köpek yavrusu için bir meydan okuma anlamına gelir. Yemeğin kokusunu alır. Ama onu alabilmek için akıllı ve zeki olması gerekiyor. Sert kauçuktan yapılan oyuncağı da her cins köpek için uygundur. Genellikle memnuniyetle alınır. Ancak, bu oyuncak köpeğinize uygun değilse lütfen hayal kırıklığına uğramayın. Çünkü köpek çocukları da biz insanlar kadar farklıdır.

Bükülmüş pamuk ipliğinden yapılmış köpek oyuncağı

Renkli, hafif ve son derece sağlam olan bu oyuncak çoğu yavru köpeğe ilham veriyor. Çiğnemesi kolaydır ve birkaç iplik yutulursa tehlike yoktur. Köpek oyuncağı çevrimiçi olarak her yerden satın almak mümkündür. Hatta birçok ürünü almanız mümkündür. Sadece biraz araştırma yapmanız gerekmektedir.

Şimdi yeni aile üyeniz için başlangıç ​​paketini bir araya getirebilirsiniz. Yetiştiriciden veya hayvan barınağından eve ilk giderken bir taşıma kutusu gerekeceğini unutmayın. Bir köpek yavrusu seçme ve satın alma rehberinden bunu nasıl seçeceğinizi öğrenebilirsiniz. Ek olarak, fırçalar, saç kesme makineleri ve şampuan gibi görünüşte önemsiz birkaç öğeye ihtiyacınız olacak. Bununla ilgili bilgileri köpek bakımı kılavuzlarında bulabilirsiniz.

Her zaman unutmayın – bir köpek yavrusu için ilk ekipman pahalı değil, mantıklı ve pratik olmalıdır. Yakında yıllarca hayatınızı paylaşacağınız küçük dostunuz için acele etmeden, dikkatlice ve elbette büyük bir sevgiyle aksesuarları seçin.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

google-site-verification=l-PhV3_Fw5O_TGO6eh0cksrzEUu-HcUWyDaBtGZf_bQ

Giriş Yap